hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg

Meisjes B4
Teamfoto

Spelers Meisjes B4
Pleun van den Berg Maud van den Berg Sara Bet
Sara Anne Gribnau Simone Huijden Sanne Kramers
Jill Lem Lisa van der Linden Giulia Malpaga
Merel Meeldijk Marisca Noordermeer Danique Noordermeer
Britt Reeuwijk Eva van Ruiten Inke Warmerdam

Teamondersteuning
Coach Dirk-Jan Noordermeer Email
Coach Kees van den Berg Email
Trainer Zoƫ Duivenvoorden Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
23 mrt 19020 HC Athena MB6
15:00 15:30 thuis Veld 2
30 mrt 19169 AHC IJburg MB6
45
14:15 15:30 uit - route
   Let op: Wedstrijd wordt bij Hockeyclub Abcoude op Veld 2 gespeeld!
6 apr 33175 Hockeyclub AMVJ MB4
12:00 12:30 thuis Veld 1
13 apr 19320 K.H.C. Strawberries MB4
45
uit - route
11 mei 19470 HV Myra MB5
13:00 13:30 thuis Veld 3
18 mei 19540 Hockeyclub VVV MB3
30
uit - route
25 mei 19695 HMHC Saxenburg MB4
15:00 15:30 thuis Veld 3
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MB5 6 15 5 0 1 19 6 0
2 Hisalis MB4 6 13 4 1 1 19 6 0
3 AthenA MB6 6 12 4 0 2 13 9 0
4 Saxenburg MB4 6 10 3 1 2 12 9 0
5 IJburg MB6 6 9 3 0 3 15 11 0
6 Strawberries MB4 6 3 1 0 5 6 25 0
7 AMVJ MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVV MB3 6 0 0 0 6 5 23 0

Uitslagenmatrix
  Hisalis MB4Myra MB5Strawberries MB4AthenA MB6AMVJ MB4Saxenburg MB4IJburg MB6VVV MB3
Hisalis MB4   5-0 4-1 4-1
Myra MB5 2-1   6-0 0-1 2-1
Strawberries MB4   0-3 0-1 1-4 4-0
AthenA MB6 1-4 2-4  
AMVJ MB4   0-9 1-8
Saxenburg MB4 1-1 0-1   2-3
IJburg MB6 7-1 1-2   2-0
VVV MB3 1-5 0-4 3-4  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam MB6 Myra MB5 6-0 Definitief
.. Strawberries MB4 Saxenburg MB4 1-4 Definitief
.. IJburg MB6 VVV MB3 2-0 Definitief
.. AthenA MB6 Hisalis MB4 1-4 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Myra MB5 Strawberries MB4 6-0 Definitief
.. Saxenburg MB4 AthenA MB6 0-1 Definitief
.. VVV MB3 Amsterdam MB6 1-6 Definitief
.. Hisalis MB4 IJburg MB6 4-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam MB6 Hisalis MB4 3-1 Definitief
.. IJburg MB6 AthenA MB6 1-2 Definitief
.. Strawberries MB4 VVV MB3 4-0 Definitief
.. Myra MB5 Saxenburg MB4 0-1 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Saxenburg MB4 IJburg MB6 2-3 Definitief
.. Hisalis MB4 Strawberries MB4 5-0 Definitief
.. VVV MB3 Myra MB5 1-5 Definitief
.. AthenA MB6 Amsterdam MB6 1-3 Definitief
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. VVV MB3 Saxenburg MB4 3-4 Definitief
.. Myra MB5 Hisalis MB4 2-1 Definitief
.. AMVJ MB4 IJburg MB6 1-8 Definitief
.. Strawberries MB4 AthenA MB6 0-3 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. IJburg MB6 Strawberries MB4 7-1 Definitief
.. AthenA MB6 Myra MB5 2-4 Definitief
.. Hisalis MB4 VVV MB3 4-1 Definitief
.. AMVJ MB4 Saxenburg MB4 0-9 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. VVV MB3 AthenA MB6 0-4 Definitief
.. Saxenburg MB4 Hisalis MB4 1-1 Definitief
.. Strawberries MB4 AMVJ MB4 0-1 Definitief
.. Myra MB5 IJburg MB6 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Hisalis MB4 AthenA MB6 15:30 Sportp. 'Ter Specke'
  Myra MB5 AMVJ MB4 16:45 Sportlaan Oost (Myra)
  Saxenburg MB4 Strawberries MB4 16:00 Boerhaavelaan - Oost
  VVV MB3 IJburg MB6 15:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZATERDAG 30 MAART 2019
  AMVJ MB4 VVV MB3 15:30 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  AthenA MB6 Saxenburg MB4 12:30 Oost Watergraafsmeer
  IJburg MB6 Hisalis MB4 15:30 z-IJburg
  Strawberries MB4 Myra MB5 13:45 sportp. Schoonenberg
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  AthenA MB6 IJburg MB6 16:15 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis MB4 AMVJ MB4 12:30 Sportp. 'Ter Specke'
  Saxenburg MB4 Myra MB5 Boerhaavelaan - Oost
  VVV MB3 Strawberries MB4 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  AMVJ MB4 AthenA MB6 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  IJburg MB6 Saxenburg MB4 z-IJburg
  Myra MB5 VVV MB3 Sportlaan Oost (Myra)
  Strawberries MB4 Hisalis MB4 sportp. Schoonenberg
ZATERDAG 11 MEI 2019
  AthenA MB6 Strawberries MB4 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis MB4 Myra MB5 13:30 Sportp. 'Ter Specke'
  IJburg MB6 AMVJ MB4 z-IJburg
  Saxenburg MB4 VVV MB3 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Myra MB5 AthenA MB6 Sportlaan Oost (Myra)
  Saxenburg MB4 AMVJ MB4 Boerhaavelaan - Oost
  Strawberries MB4 IJburg MB6 sportp. Schoonenberg
  VVV MB3 Hisalis MB4 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZATERDAG 25 MEI 2019
  AMVJ MB4 Strawberries MB4 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  AthenA MB6 VVV MB3 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis MB4 Saxenburg MB4 15:30 Sportp. 'Ter Specke'
  IJburg MB6 Myra MB5 z-IJburg

Back to Top

Agenda komende week
28-3    Basis opleiding traini...
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling
Fotoalbums


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 23% |week: 61%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 6,917 83 12 128
2 G-Hockey 2 5,000 25 5 25
3 Meisjes A2 4,182 46 11 39
4 Meisjes C3 4,154 54 13 47
5 Meisjes B4 4,083 49 12 43
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 P Vreeken 6
2 L Vos 7
3 R van der Vlis 8
4 J Lohman 9
5 S de Bart 11
6 M van den Berg 12
7 S de Bart 13
8 L Omvlee 14
9 M de Nes 15
10 N Monsma 17
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Donderdag 21 maart 2019
Aantal leden (info) 666
Nu online 123
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,3%
Hockey.nl

Powered by LISA