hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Trainingsschema
Dit schema loopt van 22-10-2018 t/m 28-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Basistraining JJ Funkey 2019 V2
16:30 - 17:30 Basistraining JJ JF 2019 V2
16:30 - 17:30 Basistraining JJ MF 2019 V2
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS1-MAA Robert Noall V2
16:30 - 17:30 Jongens F1 V2
16:30 - 17:30 Jongens F2 V2
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V2
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V2
16:30 - 17:30 Mix Jongens Meisjes F3 V2
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS2-MAA Robert Noall V2
17:30 - 18:30 Jongens E1 V2
17:30 - 18:30 Jongens E2 V2
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V3
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V3
17:30 - 19:00 Meisjes C6 V3
17:30 - 18:30 Meisjes E1 V2
17:30 - 18:30 Meisjes E2 V2
17:30 - 18:30 Meisjes E3 V2
17:30 - 18:30 Meisjes E4 V2
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Robert Noall
Thijs Legel
V1 Oefenwedstrijd
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Linde de Haas V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jock Kessler V3
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V3
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Robin Storm V2 - AB
20:30 - 21:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Jock Kessler V1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Robert Noall V2 - CD
20:30 - 22:00 Trainingsleden Senioren V3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Jolien van Schieveen V3 - AB
21:30 - 22:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:30 Basistraining JJ MD 2019 V3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Jock Kessler V2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Lucas van Riet V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Fleur Freriks V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Binoche Steenbergen
Eefje van Noort
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden V1 - AB
18:30 - 20:30 Jongens C1 Linda De Bruin - Geuzinge
Matthijs Wijling
V3 OEFENINTERLAND JC1 (Matthijs) aanvulling JB2 Merchant Taylor School (denk aan scheidsrechters)
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Vincent de Vos V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Jock Kessler V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anne van Tol V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Maud Wijsman V1 - AB
20:00 - 20:30 Dames 1 Vincent de Vos V1 - CD Dames Warming Up
20:00 - 20:30 Evenement V2 Afgeblokt om in te spelen voor oefenwedstrijd dames 1
20:30 - 22:00 Dames 1 Vincent de Vos V1
20:30 - 22:00 Dames 2 Daan Rutgrink V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Jock Kessler V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 Evenement V1 Trainingsstage KINGS HALL SCHOOL 2 TEAMS (1X MEISJES 1X JONGENS) GERESERVEERD DOOR FRANS EN MIRJAM D
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS3-WOE Robert Noall V2
16:30 - 17:30 Jongens E1 V2
16:30 - 17:30 Jongens E2 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E1 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E2 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E3 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E4 V2
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Amelie van der Plas V1 - CD
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS4-WOE Robert Noall V2
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V2
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V2
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V2
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V2
18:30 - 20:00 Jongens B1 Hidde Kuiper
Thijs Legel
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Matthijs Wijling V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 Sam Hoekstra
Koen Wubbe
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Zoë Duivenvoorden V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Robert Noall
Thijs Legel
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Linde de Haas V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Robert Noall V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 Evenement V1 Trainingsstage KINGS HALL SCHOOL 2 TEAMS (1X MEISJES 1X JONGENS) Gereserveerd door Frans & Mirjam
12:00 - 14:00 Evenement V2 Hisalis JC2 - KINGS HALL SCHOOL (Jongens) (8 tegen 8) Gereserveerd door Frans & Mirjam (denk aan scheidsrechters)
12:00 - 14:00 Meisjes D4 Amelie van der Plas
Natasja Van Ruiten
Puck Schoonderbeek
V1 Hisalis MD4 - KINGS HALL SCHOOL(Meisjes) (8 tegen 8 Gereserveerd door Frans & Mirjam (denk aan scheidsrechters)
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Jock Kessler V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Famke Kuiper V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Maud Wijsman V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Robin Storm V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Tim Storm V3 - AB
17:45 - 18:45 Keeperstraining wisselende jeugdkeepers Trainingsgroep V1 - AB
18:45 - 20:00 Keepers 2 Flip van ´t Pad Bosch
Maarten Knaap
Nanda Ruigrok - Janssen
Pim Vreeken
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Hidde Kuiper V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Jock Kessler V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Bas Flippo V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Anne van Tol V2 - AB
20:15 - 21:30 Keepers 1 Flip van ´t Pad Bosch
Maarten Knaap
Nanda Ruigrok - Janssen
Pim Vreeken
V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Mervyn Fransen V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen Jock Kessler V2
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Anne van Tol V3 - AB
20:30 - 22:00 Trainingsleden Senioren Christopher Olie V3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 1 Jean-marck Lip
Hidde Kuiper
V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:00 Basistraining JJ Funkey 2019 V3
16:00 - 17:00 Basistraining JJ JF 2019 V3
16:00 - 17:00 Basistraining JJ MF 2019 V3
16:00 - 17:00 Hockeyschool-HS5-VRIJ Robert Noall V3
16:00 - 17:00 Jongens F1 V3
16:00 - 17:00 Jongens F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V3
16:00 - 17:00 Mix Jongens Meisjes F3 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden V1 - CD
17:00 - 18:00 Basistraining JJ JD 2019 V2
17:00 - 18:00 Basistraining JJ MD 2019 V2
17:00 - 18:00 Hockeyschool-HS6-VRIJ Robert Noall V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 V3
17:00 - 18:00 Jongens D1 Robert Noall V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 V3
17:00 - 18:00 Meisjes D2 V2
17:00 - 18:00 Meisjes D3 V2
17:00 - 18:00 Meisjes D4 V2
18:00 - 19:30 Jongens B1 Hidde Kuiper
Thijs Legel
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A1 V3 OEFENINTERLAND MA 1 St. George`s School Gereserveerd door Frans & Mirjam (denk aan scheidsrechters)
18:30 - 20:00 Jongens B2 Robert Noall V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Matthijs Wijling V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Koen Wubbe
Sam Hoekstra
V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 V3 OEFENINTERLAND MA 3 St. George`s School Gereserveerd door Frans & Mirjam (denk aan scheidsrechters) (denk aan scheidsrechters)
19:30 - 20:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - AB Keeperstraining D1.
20:00 - 22:00 Dames 1 Vincent de Vos V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Robert Noall V2 - CD

Back to Top

Agenda komende week
23-10    JC1 interland
24-10    Kings Hall School
25-10    Kings Hall School
25-10    JC2 interland
25-10    MD4 interland
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 24% |week: %

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Heren 1 - Bekercompetitie 7,000 7 1 7
2 Jongens A1 6,800 34 5 59
3 G-Hockey 2 6,500 13 2 12
4 Meisjes C3 5,800 29 5 24
5 Meisjes B4 5,200 26 5 23
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 L Vos 1
2 P Vreeken 1
3 M van den Berg 3
4 R van der Vlis 4
5 N Monsma 5
6 S de Bart 5
7 J Lohman 6
8 S Cahalan 6
9 L Omvlee 8
10 M de Nes 9
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Dinsdag 23 oktober 2018
Aantal leden (info) 657
Nu online 111
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,5%
Hockey.nl

Powered by LISA