header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

 

Spelers Heren 1

Jurriaan Beelen
Tristan Beelen
Boudewijn Broersen
Mats de Bruin
Jochem Dalhuisen
François Hof
Deniz de Jong
Matthijs Jurg
Hidde Kuiper
Michael Post
Dirk Jan Remmerswaal
Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
Stefan Verbeek
Matthijs Wijling
Maarten de Wit
Kane Zuiderduin
Pepijn de Zwart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ypenburg H1 Bennebroek H1 10:45
Westerpark H1 Hisalis H1 12:30
Noordwijk H1 Terriërs H1 12:45
Pijnacker H1 HDS H1 14:45
Purmerend H1 Castricum H1 14:45
DSHC H1 FIT H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS H1 21 58 19 1 1
2 FIT H1 21 42 13 3 5
3 Hisalis H1 21 39 12 3 6
4 DSHC H1 21 38 11 5 5
5 Pijnacker H1 21 37 11 4 6
6 Bennebroek H1 21 35 10 5 6
7 Purmerend H1 21 30 8 6 7
8 Westerpark H1 21 28 9 1 11
9 Terriërs H1 21 21 5 6 10
10 Ypenburg H1 21 15 4 3 14
11 Castricum H1 21 9 2 3 16
12 Noordwijk H1 21 5 1 2 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 jun AMHC Westerpark H1 12:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Noordwijk H1 Westerpark H1 (2-8)final
DSHC H1 Castricum H1 (9-2)final
FIT H1 Hisalis H1 (1-2)final
Pijnacker H1 Terriërs H1 (7-3)final
Ypenburg H1 HDS H1 (1-4)scheduled
Purmerend H1 Bennebroek H1 (5-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Westerpark H1 Pijnacker H1 (0-5)final
HDS H1 Purmerend H1 (8-2)scheduled
Terriërs H1 Ypenburg H1 (1-3)final
Hisalis H1 Noordwijk H1 (4-1)final
Castricum H1 FIT H1 (0-2)final
Bennebroek H1 DSHC H1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Purmerend H1 Terriërs H1 (4-4)final
DSHC H1 HDS H1 (4-3)scheduled
FIT H1 Bennebroek H1 (5-2)final
Pijnacker H1 Noordwijk H1 (8-0)final
Ypenburg H1 Westerpark H1 (1-3)final
Castricum H1 Hisalis H1 (3-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Terriërs H1 DSHC H1 (2-4)final
Westerpark H1 Purmerend H1 (1-1)final
Bennebroek H1 Castricum H1 (3-4)final
HDS H1 FIT H1 (5-1)scheduled
Noordwijk H1 Ypenburg H1 (4-7)scheduled
Hisalis H1 Pijnacker H1 (2-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Ypenburg H1 Pijnacker H1 (2-2)final
Purmerend H1 Noordwijk H1 (2-1)final
Castricum H1 HDS H1 (1-7)scheduled
Bennebroek H1 Hisalis H1 (3-2)final
DSHC H1 Westerpark H1 (3-2)final
FIT H1 Terriërs H1 (4-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Noordwijk H1 DSHC H1 (1-2)scheduled
Pijnacker H1 Purmerend H1 (1-3)final
Westerpark H1 FIT H1 (1-2)final
HDS H1 Bennebroek H1 (4-2)scheduled
Terriërs H1 Castricum H1 (3-1)final
Hisalis H1 Ypenburg H1 (1-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Purmerend H1 Ypenburg H1 (3-0)final
DSHC H1 Pijnacker H1 (5-3)final
Castricum H1 Westerpark H1 (2-3)final
Bennebroek H1 Terriërs H1 (1-0)final
HDS H1 Hisalis H1 (6-1)scheduled
FIT H1 Noordwijk H1 (4-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Pijnacker H1 FIT H1 (6-3)final
Ypenburg H1 DSHC H1 (2-4)final
Westerpark H1 Bennebroek H1 (3-1)final
Noordwijk H1 Castricum H1 (5-5)scheduled
Hisalis H1 Purmerend H1 (3-1)final
Terriërs H1 HDS H1 (6-8)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Terriërs H1 Hisalis H1 (5-2)final
DSHC H1 Purmerend H1 (2-2)final
Bennebroek H1 Noordwijk H1 (2-0)final
HDS H1 Westerpark H1 (7-3)scheduled
Castricum H1 Pijnacker H1 (1-2)final
FIT H1 Ypenburg H1 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Westerpark H1 Terriërs H1 (4-1)final
Ypenburg H1 Castricum H1 (4-1)final
Purmerend H1 FIT H1 (1-2)final
Noordwijk H1 HDS H1 (1-7)scheduled
Pijnacker H1 Bennebroek H1 (2-2)final
DSHC H1 Hisalis H1 (2-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Terriërs H1 Noordwijk H1 (2-2)final
FIT H1 DSHC H1 (5-2)final
Bennebroek H1 Ypenburg H1 (4-2)final
HDS H1 Pijnacker H1 (5-1)scheduled
Hisalis H1 Westerpark H1 (7-1)final
Castricum H1 Purmerend H1 (0-6)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Terriërs H1 Pijnacker H1 (1-1)final
Westerpark H1 Noordwijk H1 (4-0)scheduled
Bennebroek H1 Purmerend H1 (4-1)final
HDS H1 Ypenburg H1 (4-1)scheduled
Hisalis H1 FIT H1 (2-2)final
Castricum H1 DSHC H1 (1-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Purmerend H1 HDS H1 (0-1)scheduled
DSHC H1 Bennebroek H1 (3-0)final
FIT H1 Castricum H1 (2-2)final
Ypenburg H1 Terriërs H1 (0-0)final
Noordwijk H1 Hisalis H1 (0-1)scheduled
Pijnacker H1 Westerpark H1 (1-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Westerpark H1 Ypenburg H1 (2-1)final
Noordwijk H1 Pijnacker H1 (1-3)scheduled
Terriërs H1 Purmerend H1 (1-0)final
Hisalis H1 Castricum H1 (3-2)final
Bennebroek H1 FIT H1 (1-0)final
HDS H1 DSHC H1 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
DSHC H1 Terriërs H1 (5-5)final
FIT H1 HDS H1 (0-6)final
Pijnacker H1 Hisalis H1 (3-0)final
Ypenburg H1 Noordwijk H1 (1-4)scheduled
Purmerend H1 Westerpark H1 (5-1)final
Castricum H1 Bennebroek H1 (1-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Terriërs H1 FIT H1 (2-5)final
Westerpark H1 DSHC H1 (3-4)final
Hisalis H1 Bennebroek H1 (1-1)final
HDS H1 Castricum H1 (6-1)scheduled
Noordwijk H1 Purmerend H1 (2-4)scheduled
Pijnacker H1 Ypenburg H1 (5-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Purmerend H1 Pijnacker H1 (4-1)final
DSHC H1 Noordwijk H1 (12-1)scheduled
FIT H1 Westerpark H1 (4-1)final
Castricum H1 Terriërs H1 (2-4)final
Bennebroek H1 HDS H1 (3-3)final
Ypenburg H1 Hisalis H1 (2-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Pijnacker H1 DSHC H1 (3-2)final
Ypenburg H1 Purmerend H1 (1-1)final
Terriërs H1 Bennebroek H1 (3-3)final
Westerpark H1 Castricum H1 (4-2)final
Noordwijk H1 FIT H1 (0-7)final
Hisalis H1 HDS H1 (1-6)final
ZONDAG 26 MEI 2024
DSHC H1 Ypenburg H1 (3-2)final
HDS H1 Terriërs H1 (4-2)scheduled
Purmerend H1 Hisalis H1 (2-3)final
Castricum H1 Noordwijk H1 (6-3)scheduled
Bennebroek H1 Westerpark H1 (3-1)final
FIT H1 Pijnacker H1 (3-2)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Pijnacker H1 Castricum H1 (7-3)final
Ypenburg H1 FIT H1 (2-3)final
Hisalis H1 Terriërs H1 (6-0)final
Westerpark H1 HDS H1 (2-4)scheduled
Noordwijk H1 Bennebroek H1 (2-4)scheduled
Purmerend H1 DSHC H1 (1-1)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Terriërs H1 Westerpark H1 (3-1)final
FIT H1 Purmerend H1 (3-3)final
Bennebroek H1 Pijnacker H1 (1-1)final
HDS H1 Noordwijk H1 (4-2)scheduled
Hisalis H1 DSHC H1 (4-3)final
Castricum H1 Ypenburg H1 (1-3)final

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

22-6 Hisalis Pubquiz