hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

30 september - Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 6153 THC Hurley MA2 15:00 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Auke Hoekstra en Flip van ´t Pad Bosch (Heren 2)
Meisjes A2 6178 MHC de Kikkers MA2 16:45 17:15 Veld 2  info
Fluiten: Deniz de Jong (Heren 1) en Christopher Olie (Heren 2)
Meisjes A3 6360 A.M.H.C. Rood-Wit MA2 30 16:45 17:45 uit -   info
Meisjes A4 6328 MHCHBS MA4 16:45 17:15 Veld 3  info
Fluiten: Maarten Knaap (Heren Veteranen) en Nanda Ruigrok - Janssen (Trimmers 2)
Meisjes B1 7391 MHC Alliance MB2 13:15 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Kim de Munk (Dames 1) en Laura Vos (Dames 1)
Meisjes B2 7740 HC Bloemendaal MB3 45 14:45 16:00 uit -   info
Meisjes B3 6737 A.M.H.C. F.I.T. MB2 45 11:45 13:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4 6763 Pinoké MB6 15:00 15:30 Veld 3  info
Fluiten: Eva Broekhuizen (Dames Jong 1) en Luna Steenbergen (Dames Jong 1)
Meisjes B5 6820 M.H.C. Purmerend MB4 60 11:45 13:15 uit -   info
Meisjes C1 8616 AMHC Westerpark MC1 30 09:15 10:45 uit -   info
Meisjes C2 8331 THC Hurley MC3 12:00 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Jackie Donker (Dames 2) en Deniz de Jong (Heren 1)
Meisjes C3 8794 H.V. de Terriërs MC6 60 15:00 16:45 uit -   info
Meisjes C4 8158 MHC de Reigers MC7 30 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes C5 8295 Hockeyclub VVV MC4 11:30 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Olaf Flippo (Heren Veteranen)
Fluitcoach: Olaf Flippo
Meisjes D1 9603 THC Hurley MD3 45 07:00 08:45 uit -   info
Meisjes D2 9185 MHC Bennebroek MD4 09:45 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Iris van Dijk (Meisjes A2) en Rens Heemskerk (Jongens A1)
Meisjes D3 9847 H.C. Haarlem MD3 30 10:00 11:00 uit -   info
Meisjes D4 12896 Zandvoortsche Hockey Club MD2 30 11:30 12:30 uit -   info
Meisjes D5 9958 MHC de Kikkers MD6 08:30 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Bas Lefeber (Heren Veteranen)
fluitcoach: Bas Lefeber
Jongens A1 4274 MHC Castricum JA2 14:30 15:30 Veld 2  info
Fluiten: Marcel Bakx (Heren 1) en Sven Cozijn (Heren 1)
Jongens B1 4633 Hockey Vereniging Mijdrecht JB1 12:45 13:45 Veld 2  info
Fluiten: Bram Wolters (Heren Veteranen) en Walter Heemskerk (Heren 2)
Jongens B2 4933 Alkmaarsche M.H.C. JB3 13:15 13:45 Veld 3  info
Fluiten: Matthijs Vlieghuis (Heren Veteranen) en Chris de Jong (Heren Veteranen)
Jongens C1 5115 AH & BC JC3 11:00 12:00 Veld 2  info
Fluiten: Bram Wolters (Heren Veteranen) en Auke Hoekstra
Jongens C2 5164 Alkmaarsche M.H.C. JC3 60 13:00 14:30 uit -   info
Jongens D1 6047 AH & BC JD2 45 09:45 11:30 uit -   info
Jongens D2 5660 THC Hurley JD6 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Ties Flippo (Jongens B1) en Cees de Bruin (Heren Veteranen)

30 september - Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 2038 MHC Bennebroek M8E3 09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E2 2251 H.V. de Terriërs M8E2 60 08:15 09:45 uit -   info
Veld 3AB  
Meisjes E1 1991 Hockey Vereniging Abcoude ME7 09:00 Veld 2  info
Meisjes E2 1990 A.M.H.C. F.I.T. ME6 45 08:45 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F1 1975 MHCHBS MF4 09:00 Veld 3  info
Meisjes F2 377 A.M.H.C. Rood-Wit MF4 09:00 Veld 3  info
Meisjes F3 2184 H.C. Haarlem MF6 09:00 Veld 3  info
Jongens 8E1 2064 MHCHBS J8E2 45 09:00 10:15 uit -   info
Jongens E1 2225 U.H.C.QUI VIVE JE3 09:00 Veld 2  info
Jongens E2 2127 HC Bloemendaal JE4 45 09:15 10:30 uit -   info

30 september - G-Hockey
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
G-Hockey 1 1460 MHC Forescate G 1 30 09:00 10:00 uit -   info
G-Hockey 2 906 MHC Castricum G2 10:15 Veld 2  info


Back to Top

Agenda komende week
27-9    DB
1-10    Hockey Clinic Vriendje...
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Jarigen
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 10% |week: 46%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens B1 7,000 21 3 22
2 Dames Jong 1 7,000 14 2 17
3 Meisjes D2 4,667 14 3 18
4 Jongens C1 4,667 14 3 10
5 Meisjes C5 4,333 13 3 15
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 M Sloos 1
2 R van der Pool 2
3 R Vonk 3
4 T Kret 3
5 Y Dijkhuis 3
6 L Zandbergen 3
7 M van den Berg 3
8 F Skar 3
9 F Kirby 4
10 D Paff 4
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Dinsdag 26 september 2017
Aantal leden (info) 689
Nu online 101
Leden met @ 99,9%
SMS Bereik (teams) 76,1%
Hockey.nl

Powered by LISA