hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

19 januari - Zaalhockey
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E2 Zaalhockey 37997 Noordwijk ME8 33 09:35 10:40 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 Zaalhockey 37884 HC Nieuwkoop ME2 33 08:55 10:00 NIEUWKOOP
Let op: Uittenue mee!   
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 Zaalhockey 40071 Rijswijksche Hockey Club ME8 18 12:00 12:50 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 Zaalhockey 39960 Klein Zwitserland ME19 18 10:40 11:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 Zaalhockey 38679 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E5 0 14:00 14:30 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes 8E2 Zaalhockey 38788 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E4 0 15:20 15:50 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes A3 Zaalhockey 49418 L.S.C. ALECTO MA3 26 17:50 18:50 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes A3 Zaalhockey 49737 HDS MA2 26 17:10 18:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Meisjes B2 Zaalhockey 47388 Ring Pass Delft MB2 39 12:20 13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Meisjes B2 Zaalhockey 47346 hdm MB3 39 13:00 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Meisjes B3 Zaalhockey 46610 Hockeyclub Alkemade MB1 38 10:30 11:40 'S-GRAVENHAGE
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B3 Zaalhockey 46679 Craeyenhout MB4 38 11:10 12:20 'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C6 Zaalhockey 44387 HGC MC7 39 13:00 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes C6 Zaalhockey 44471 Rijswijksche Hockey Club MC4 39 12:20 13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes F2 Zaalhockey 41155 MHC Forescate MF4 34 09:55 11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes F2 Zaalhockey 41370 Craeyenhout MF3 34 10:35 11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
MJ Mix F2 Zaalhockey 39290 Noordwijk MF3 25 09:15 10:10 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
MJ Mix F2 Zaalhockey 39176 HC Alphen MF4 25 08:35 09:30 WOUBRUGGE
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39362 ZAAL Zoetermeer JF2 - Noordwijk JF1 18 09:50 10:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39849 ZAAL Klein Zwitserland ME19 - Rijswijk ME8 18 11:50 12:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45782 ZAAL HGC JB3 - Noordwijk JB2 0 17:10 17:10 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
ZAALBLOK 38570 ZAAL Cartouche M8E5 - Zoetermeer M8E4 0 15:10 15:10 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens B2 Zaalhockey 45746 Noordwijk JB2 0 16:00 16:30 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens B2 Zaalhockey 45762 HGC JB3 0 17:20 17:50 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens F1 Zaalhockey 39252 Noordwijk JF1 18 08:40 09:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens F1 Zaalhockey 39473 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JF2 18 10:00 10:50 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1


Back to Top

Agenda komende week
23-1    TC vergadering
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling
Fotoalbums


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 20% |week: 40%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 6,889 62 9 90
2 Meisjes C3 5,000 50 10 44
3 Meisjes B4 4,778 43 9 37
4 G-Hockey 2 4,750 19 4 19
5 Dames Jong 1 4,000 40 10 43
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 M van der Linden 5
2 R van der Vlis 5
3 P Vreeken 6
4 L Vos 7
5 S de Bart 7
6 T van den Berg 7
7 E van Leeuwen 8
8 J Lohman 8
9 M van den Berg 8
10 R van der Vlis 8
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Donderdag 17 januari 2019
Aantal leden (info) 666
Nu online 181
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,6%
Hockey.nl

Powered by LISA