hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Trainingsschema
Dit schema loopt van 23-10-2017 t/m 29-10-2017
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS1-MAA Robert Noall
Femke Freriks
Jil de Zwart
Sanne Eichhorn
Meline de Jong
V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F3 V1 - CD
16:30 - 17:30 Tummen V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Joaquim Kessler
Tim Storm
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Anne van Tol V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Anne van Tol
Falco Paul
V2 Oefenwedstrijd Redmaids School UK (mss om 17:00 dan naar veld 3 of zaken omgooien. 17:00 betekend voor Anne MB3 op de tijd van MC1)
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS2-MAA Domien Steenbergen
Femke Freriks
Jil de Zwart
Robert Noall
Thijs Legel
V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E2 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E2 V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 Matthijs Wijling V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Miroslaw Wieczorek
Robert Noall
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Linde de Haas V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Rebecca Eekhout V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Maud Wijsman V3 - CD Ivm met oefenwedstrijd op Dinsdag MA1 verplaatst naar Maandag voor 1x
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Robin Storm
Yvonne Van Baaren-storm
V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Robert Noall V2 - CD Maarten Verspoor is ad-interim trainer
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Joaquim Kessler V1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Anne van Tol V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Jolien van Schieveen V3 Fair-play Cup
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Robert Noall V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Joaquim Kessler V3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 V2 Oefenwedstrijd JD2 - Merchant Taylor's School uit Engeland
17:15 - 18:45 Jongens B2 Casper Claassen V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Anne van Tol V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Annabelle Jas V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D5 Joaquim Kessler V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robert Noall V2 Oefenwedstrijd Gresham High School
19:00 - 20:30 Jongens B1 Casper Claassen
Pim Vreeken
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Bas Flippo V1 - AB
20:00 - 22:00 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
20:00 - 22:00 Dames 2 Joaquim Kessler V2 - CD
20:00 - 22:00 Dames Jong 1 Robert Noall V2 - AB
20:30 - 21:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD Dames 1, Jong Dames 1 & Dames
21:30 - 22:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD Heren 1 & Heren 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS3-WOE Amelie van der Plas
Kyra Paul
Robert Noall
Sanne Eichhorn
Kaya Duivenvoorden
Meline de Jong
V3
16:30 - 17:30 Jongens E1 V3
16:30 - 17:30 Jongens E2 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 V3
16:30 - 17:30 Meisjes E2 V3
17:00 - 18:30 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V1 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden
17:00 - 18:30 Jongens C1 Hidde Kuiper
Joaquim Kessler
V2 - CD
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS4-WOE Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
Robert Noall
Thijs Legel
Emma de Bruin
Binoche Steenbergen
V3
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V3
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Robin Storm
Yvonne Van Baaren-storm
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Joaquim Kessler V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Matthijs Wijling
Robert Noall
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijs Legel V1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A4 Hidde Kuiper V3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Robert Noall V1
20:30 - 22:00 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Joaquim Kessler
Tim Storm
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Meisjes D4 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Meisjes D5 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Techniekopleiding-MD Bente de Haas
Famke Kuiper
Fleur Freriks
Maud Wijsman
Robert Noall
Thijs Legel
Zoë Duivenvoorden
V3 Techniek Training
17:00 - 18:30 Jongens C2 Matthijs Wijling V2 - CD
17:30 - 19:00 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep V1 - AB Nanda, Maarten, Flip
17:30 - 19:00 Jongens B2 Casper Claassen V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Joaquim Kessler V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anne van Tol
Falco Paul
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Linde de Haas V3 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - AB Nanda, Maarten, Flip
19:00 - 20:30 Jongens B1 Casper Claassen
Pim Vreeken
V1 - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - A Nanda, Maarten, Flip
20:00 - 21:30 Jongens A1 Sjoerd Wolters V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Robert Noall V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Miroslaw Wieczorek V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Meisjes B4 V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Meisjes B5 V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Techniekopleiding-MB Anne van Tol
Bas Flippo
Joaquim Kessler
V3 Techniek Training
20:30 - 21:00 Heren Veteranen Andreas Lehmann V1 - BCD
20:30 - 21:00 Trimmers 1 V1 - BCD
20:30 - 21:00 Trimmers 2 V1 - BCD
21:00 - 22:00 Heren Veteranen V1
21:00 - 22:00 Trimmers 1 Andreas Lehmann
Casper Claassen
V1
21:00 - 22:00 Trimmers 2 V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:00 Hockeyschool-HS5-VRIJ Bente de Haas
Domien Steenbergen
Femke Freriks
Fleur Freriks
Robert Noall
Robin de Koker
V3
16:00 - 17:00 Jongens F1 V3
16:00 - 17:00 Jongens F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F3 V3
16:00 - 17:00 Tummen V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden
Robert Noall
V2 - AB
17:00 - 18:00 Hockeyschool-HS6-VRIJ Bente de Haas
Domien Steenbergen
Floor Marijnen
Puck Schoonderbeek
Robert Noall
Emma de Bruin
V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 V3
17:00 - 18:30 Jongens C1 Hidde Kuiper
Joaquim Kessler
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 V3
17:00 - 18:30 Meisjes C3 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Meisjes C4 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Meisjes C5 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Techniekopleiding-MC Joaquim Kessler
Maud Wijsman
Bas Flippo
Rebecca Eekhout
Famke Kuiper
V1 Techniek Trainning
18:30 - 20:00 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Robert Noall
Matthijs Wijling
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijs Legel V2 - AB
18:45 - 20:15 Dames Jong 1 Marcel Bakx V1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Robert Noall V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 2 Joaquim Kessler V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Bart Wehkamp
Pim Heemskerk
V2 - CD

Back to Top

Agenda komende week
23-10    Interland MC1 - Engels...
25-10    CS examen
25-10    DB
28-10    Teambijeenkomst JB1
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Jarigen
Anneke van der Kroft
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 18% |week: 72%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Dames Jong 1 6,000 30 5 34
2 G-Hockey 2 6,000 6 1 8
3 Jongens B1 5,800 29 5 34
4 Meisjes D2 4,600 23 5 23
5 Meisjes D1 4,400 22 5 38
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 L Vos 2
2 L Zandbergen 4
3 M Sloos 4
4 T Kret 4
5 R Vonk 5
6 F Skar 5
7 N Monsma 7
8 P Vreeken 7
9 R van der Pool 8
10 R Janssen 9
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Maandag 23 oktober 2017
Aantal leden (info) 695
Nu online 38
Leden met @ 99,9%
SMS Bereik (teams) 76,0%
Hockey.nl

Powered by LISA