hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Trainingsschema
Dit schema loopt van 23-4-2018 t/m 29-4-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS1-MAA Robert Noall
Femke Freriks
Jil de Zwart
Meline de Jong
Sanne Hoogkamer
Thijs Legel
V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F3 V1 - CD
16:30 - 17:30 Tummen 2017-2018 V1 - CD
17:00 - 18:30 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
17:00 - 18:30 Jongens D2 Joaquim Kessler
Tim Storm
V2 - CD
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS2-MAA Domien Steenbergen
Femke Freriks
Jil de Zwart
Robert Noall
Thijs Legel
Meike Ruigrok
V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E2 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E2 V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 Matthijs Wijling V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robert Noall V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anne van Tol
Falco Paul
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Robin Storm
Yvonne Van Baaren-storm
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Hidde Kuiper
Joaquim Kessler
V1 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Robert Noall V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Joaquim Kessler V1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Anne van Tol V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Jolien van Schieveen V3 Fair-play Cup
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Rebecca Eekhout V2 - CD Verplaatst Andere Tijd
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Robert Noall V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Joaquim Kessler V3 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D5 Robin de Koker
Sanne Eichhorn
V2 - AB Verplaatst Andere Tijd
17:15 - 18:45 Jongens B2 Casper Claassen V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Linde de Haas V1 - AB Verplaatst Andere Tijd
18:00 - 20:00 Meisjes B3 Anne van Tol V3 Oefenwedstrijd tegen een team uit Zuid Afrika
18:00 - 20:00 Meisjes B4 Anne van Tol V2 Oefenwedstrijd tegen een team uit Zuid Afrika
19:00 - 20:30 Jongens B1 Casper Claassen
Pim Vreeken
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Bas Flippo V1 - AB
20:00 - 22:00 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
20:00 - 22:00 Dames Jong 1 Falco Paul V2 - AB
20:30 - 21:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD Dames 1, Jong Dames 1 & Dames
21:30 - 22:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD Heren 1 & Heren 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS3-WOE Kyra Paul
Robert Noall
Sanne Eichhorn
Meline de Jong
Amelie van der Plas
Binoche Steenbergen
V3
16:30 - 17:30 Jongens E1 V3
16:30 - 17:30 Jongens E2 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 V3
16:30 - 17:30 Meisjes E2 V3
17:00 - 18:30 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V1 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden
17:00 - 18:30 Jongens C1 Hidde Kuiper
Joaquim Kessler
V2 - CD
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS4-WOE Puck Schoonderbeek
Robert Noall
Thijs Legel
Emma de Bruin
Binoche Steenbergen
Meline de Jong
V3
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V3
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Robin Storm
Yvonne Van Baaren-storm
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Joaquim Kessler V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Matthijs Wijling
Robert Noall
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijs Legel V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Maud Wijsman
Tim Storm
V3 - CD Verplaatst Andere Tijd
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Annabelle Jas V3 - AB Verplaatst Andere Tijd
20:00 - 22:00 Dames 1 Robert Noall V1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 2 Joaquim Kessler V3 Inhaal wedstrijd.
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Joaquim Kessler V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Joaquim Kessler
Tim Storm
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Meisjes D4 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Meisjes D5 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Techniekopleiding-MD Fleur Freriks
Robert Noall
Thijs Legel
Zoë Duivenvoorden
Amelie van der Plas
V3 Techniek Training
17:00 - 18:30 Jongens C2 Matthijs Wijling V2 - CD
17:30 - 19:00 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep V1 - AB Nanda, Maarten, Flip
17:30 - 19:00 Jongens B2 Casper Claassen V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Joaquim Kessler V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anne van Tol
Falco Paul
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Linde de Haas V3 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - AB Nanda, Maarten, Flip
19:00 - 20:30 Jongens B1 Casper Claassen
Pim Vreeken
V1 - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - A Nanda, Maarten, Flip
20:00 - 21:30 Jongens A1 Sjoerd Wolters V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Robert Noall V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Miroslaw Wieczorek V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Meisjes B4 V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Meisjes B5 V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Techniekopleiding-MB Anne van Tol
Bas Flippo
Joaquim Kessler
V3 Techniek Training
20:30 - 21:00 Heren Veteranen Andreas Lehmann V1 - BCD
20:30 - 21:00 Trimmers 1 V1 - BCD
20:30 - 21:00 Trimmers 2 V1 - BCD
21:00 - 22:00 Heren Veteranen V1
21:00 - 22:00 Trimmers 1 Andreas Lehmann
Casper Claassen
V1
21:00 - 22:00 Trimmers 2 V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:00 Hockeyschool-HS5-VRIJ Bente de Haas
Domien Steenbergen
Femke Freriks
Robert Noall
Robin de Koker
Mats de Bruin
Kaya Duivenvoorden
V3
16:00 - 17:00 Jongens F1 V3
16:00 - 17:00 Jongens F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F3 V3
16:00 - 17:00 Tummen 2017-2018 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden
Robert Noall
V2 - AB
17:00 - 18:00 Hockeyschool-HS6-VRIJ Bente de Haas
Domien Steenbergen
Floor Marijnen
Puck Schoonderbeek
Robert Noall
Emma de Bruin
Bente Zandbergen
V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 V3
17:00 - 18:30 Meisjes C3 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Meisjes C4 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Meisjes C5 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Techniekopleiding-MC Joaquim Kessler
Maud Wijsman
Bas Flippo
Rebecca Eekhout
Famke Kuiper
V1 Techniek Trainning
18:30 - 20:00 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Robert Noall
Matthijs Wijling
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijs Legel V2 - AB
18:45 - 20:15 Dames Jong 1 Marcel Bakx V1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Robert Noall V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 2 Joaquim Kessler V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Bart Wehkamp
Pim Heemskerk
V2 - CD

Back to Top

Agenda komende week
25-4    MD2 teambespreking
25-4    DB
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Jarigen
Elise van Doorn
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 27% |week: 35%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Dames Jong 1 5,438 87 16 81
2 Jongens B1 4,667 70 15 71
3 G-Hockey 2 4,000 20 5 26
4 Meisjes C5 3,750 60 16 61
5 Jongens D2 3,733 56 15 56
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 L Vos 5
2 P Vreeken 7
3 R Vonk 8
4 M Sloos 16
5 N Monsma 17
6 R van der Pool 22
7 L Zandbergen 25
8 T Kret 25
9 D Paff 27
10 F Skar 28
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Woensdag 25 april 2018
Aantal leden (info) 735
Nu online 136
Leden met @ 99,9%
SMS Bereik (teams) 74,1%
Hockey.nl

Powered by LISA