header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Spelers Dames 1

Tess van Bochove
Sanne Cahalan
Sanne Dijkstra
Zoƫ Duivenvoorden
Kaya Duivenvoorden
Linde de Haas
Lisanne de Jong
Saskia Joosten
Veerle de Nes
Myrthe Noordermeer
Renske Overgaag
Margot Porte
Lucia van Schaik
Jolien van Schieveen
Marije Schuit
Gemma Wijling
Michelle Wijnhout
Bente Zandbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D1 Hoorn (WFHC) D1 12:45
Roomburg D1 Alkmaar D1 12:45
Bennebroek D1 Maarssen D1 12:45
Overbos D1 Zwaluwen D1 12:45
Hisalis D1 FIT D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar D1 10 27 9 0 1
2 Maarssen D1 10 20 6 2 2
3 Castricum D1 10 20 6 2 2
4 Roomburg D1 10 19 5 4 1
5 Overbos D1 10 16 4 4 2
6 FIT D1 10 13 4 1 5
7 Amersfoort D1 10 12 3 3 4
8 Zwaluwen D1 10 9 2 3 5
9 Hisalis D1 10 8 2 2 6
10 Bennebroek D1 10 4 1 1 8
11 Hoorn (WFHC) D1 10 4 0 4 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt AMHC FIT D1 12:45 thuis - Veld 1 Wereld Wijnen
10 mrt WFHC D1 12:45 uit
17 mrt MHC Castricum D1 12:45 thuis - Veld 1 Wereld Wijnen
24 mrt Alkmaarsche M.H.C. D1 n.n.b uit
7 apr MHC Bennebroek D1 12:45 thuis - Veld 1 Wereld Wijnen
14 apr Zwaluwen Utrecht D1 12:45 uit
21 apr BHC Overbos D1 12:45 thuis - Veld 1 Wereld Wijnen
26 mei MHV Maarssen D1 12:45 uit
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg D1 12:45 thuis - Veld 1 Wereld Wijnen
16 jun Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
FIT D1 Hisalis D1 (4-0)final
Maarssen D1 Bennebroek D1 (9-0)final
Zwaluwen D1 Overbos D1 (2-2)final
Hoorn (WFHC) D1 Amersfoort D1 (1-2)final
Alkmaar D1 Roomburg D1 (1-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Overbos D1 Maarssen D1 (1-1)final
Roomburg D1 Zwaluwen D1 (3-0)final
Castricum D1 FIT D1 (4-1)final
Amersfoort D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled
Hisalis D1 Hoorn (WFHC) D1 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Maarssen D1 Roomburg D1 (2-2)final
Alkmaar D1 Hoorn (WFHC) D1 (9-1)final
Zwaluwen D1 Amersfoort D1 (3-1)final
FIT D1 Bennebroek D1 (4-1)final
Castricum D1 Hisalis D1 (6-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Amersfoort D1 Maarssen D1 (1-2)final
Bennebroek D1 Castricum D1 (1-5)final
Overbos D1 FIT D1 (4-0)final
Hisalis D1 Alkmaar D1 (0-4)final
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
FIT D1 Roomburg D1 (2-2)final
Bennebroek D1 Hisalis D1 (0-3)final
Zwaluwen D1 Alkmaar D1 (2-1)scheduled
Maarssen D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final
Castricum D1 Overbos D1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alkmaar D1 Maarssen D1 (3-1)scheduled
Overbos D1 Bennebroek D1 (7-0)final
Roomburg D1 Castricum D1 (2-0)final
Amersfoort D1 FIT D1 (3-2)final
Hisalis D1 Zwaluwen D1 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Maarssen D1 Zwaluwen D1 (2-1)final
Castricum D1 Amersfoort D1 (2-2)final
Bennebroek D1 Roomburg D1 (1-4)final
Overbos D1 Hisalis D1 (7-0)final
FIT D1 Hoorn (WFHC) D1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alkmaar D1 FIT D1 (6-0)scheduled
Hoorn (WFHC) D1 Castricum D1 (1-6)final
Roomburg D1 Overbos D1 (4-4)final
Amersfoort D1 Bennebroek D1 (5-0)final
Hisalis D1 Maarssen D1 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Roomburg D1 Hisalis D1 (4-3)final
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 (2-2)final
Overbos D1 Amersfoort D1 (3-2)final
Castricum D1 Alkmaar D1 (1-4)scheduled
FIT D1 Zwaluwen D1 (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zwaluwen D1 Castricum D1 (1-1)final
Maarssen D1 FIT D1 (4-2)final
Alkmaar D1 Bennebroek D1 (6-1)scheduled
Hoorn (WFHC) D1 Overbos D1 (2-2)final
Amersfoort D1 Roomburg D1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final
Overbos D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled
Bennebroek D1 Zwaluwen D1 (1-0)final
Castricum D1 Maarssen D1 (3-2)final
Hisalis D1 Amersfoort D1 (3-3)final

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.