hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

5 januari - Zaalhockey
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 Zaalhockey 42104 Catwijck ME7 9 09:30 10:10 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
Meisjes 6E1 Zaalhockey 42122 MHC Voorhout ME6 9 08:50 09:30 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118A
2215KZ VOORHOUT
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 Zaalhockey 38982 HC Alphen ME11 0 15:20 15:50 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes 6E2 Zaalhockey 39091 Leidse Hockey Club Roomburg ME6 0 14:00 14:30 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes 6E3 Zaalhockey 38888 Craeyenhout ME9 20 09:20 10:10 OEGSTGEEST
Let op: Uittenue mee!   
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes 6E3 Zaalhockey 39105 LOHC ME12 20 08:40 09:30 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes 8E1 Zaalhockey 42543 MHC Forescate M8E3 34 13:55 15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 Zaalhockey 42576 L.S.C. ALECTO M8E5 34 14:35 15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 Zaalhockey 41198 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E5 30 08:30 09:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes 8E2 Zaalhockey 41418 Klein Zwitserland M8E9 30 09:10 10:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Meisjes A3 Zaalhockey 49098 Hockey Club Rotterdam MA4 0 17:20 17:50 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes A3 Zaalhockey 49918 Noordwijk MA2 0 16:00 16:30 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Meisjes A4 Zaalhockey 48872 Noordwijk MA3 26 17:10 18:10 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes A4 Zaalhockey 49970 De Kieviten MA2 26 16:30 17:30 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Meisjes B1 Zaalhockey 47496 De Kieviten MB1 38 15:00 16:10 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B1 Zaalhockey 47574 Klein Zwitserland MB2 38 15:40 16:50 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes C2 Zaalhockey 45560 HC Pijnacker MC2 39 15:00 16:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes C2 Zaalhockey 45673 Ring Pass Delft MC2 39 14:20 15:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Meisjes F1 Zaalhockey 37432 Catwijck MF1 19 11:05 11:55 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Meisjes F1 Zaalhockey 37326 Leidse Hockey Club Roomburg MF1 19 11:45 12:35 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, Sportcomplex de
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
Meisjes F2 Zaalhockey 40931 Catwijck MF2 18 12:00 12:50 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Meisjes F2 Zaalhockey 40820 D.H.C. Hudito MF2 18 10:40 11:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38267 ZAAL HDS JF1 - Noordwijk JF1 18 09:50 10:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48750 ZAAL Noordwijk JA1 - Ypenburg JA1 10 18:30 18:40 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 50017 ZAAL Rotterdam MA4 - Noordwijk MA2 0 17:10 17:10 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
ZAALBLOK 41048 ZAAL HUDITO MF2 - Catwijck MF2 18 11:50 12:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38862 ZAAL Alphen ME11 - Roomburg ME6 0 15:10 15:10 LISSE
Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
Jongens 8E1 Zaalhockey 38846 L.S.C. ALECTO J8E2 15 10:55 11:40 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Jongens 8E1 Zaalhockey 39054 Noordwijk J8E1 15 10:15 11:00 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
Jongens A1 Zaalhockey 48739 HC Ypenburg JA1 10 18:40 19:20 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Jongens A1 Zaalhockey 48647 Noordwijk JA1 10 17:20 18:00 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
Jongens F1 Zaalhockey 38375 Noordwijk JF1 18 10:00 10:50 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens F1 Zaalhockey 38486 HDS JF1 18 08:40 09:30 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1


Back to Top

Agenda komende week
19-12    TC vergadering
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 17% |week: 37%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 6,889 62 9 90
2 Meisjes C3 5,000 50 10 44
3 Meisjes B4 4,778 43 9 37
4 G-Hockey 2 4,750 19 4 19
5 Dames Jong 1 4,000 40 10 43
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 M Sloos 3
2 Y Dijkhuis 3
3 E van Leeuwen 4
4 S Cahalan 4
5 C Bogaards 5
6 L Zandbergen 5
7 M van der Linden 5
8 R van der Vlis 5
9 R van der Vlis 5
10 S de Bart 5
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Woensdag 19 december 2018
Aantal leden (info) 663
Nu online 115
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,8%
Hockey.nl

Powered by LISA